Azar Görüntülü Sohbet Hakkında

Geleneksel chat anlayışına yeni bir bakış açısı getiren Azar sohbet uygulaması, sıra dışı özellikleri ile canlı sohbet sistemine yeni bir alternatif kazandırıyor. Azar videolu sohbet programı sayesinde kullanıcılar saniyelerle karşılarına çıkan eşleştirmedeki insanlar ile kolayca etkileşim kurabiliyor.

Akıllı telefon ve tabletler aracılığıyla yeni insanlar tanımak isteyen kişiler dünyada 130 farklı ülkeden birbirinden farklı dil ve kültürde insanlar ile tanışıyor. Ücretsiz akıllı cihazlara indirilebilen Azar uygulaması, içinde yer alan değerli taş özelliği ile de kullanıcılara farklı ayrıcalıklardan faydalanabilme fırsatı sunuyor.

Azar Chat Uygulaması

Akıllı cihazlara tablet ve telefona App Store ya da Google Play üzerinden Azar canlı video görüşme uygulaması yüklemek ücretsizdir. Uygulamayı indiren kişiler kullanıcı adı oluşturarak anında yeni insanlar ile görüntülü ve yazılı olarak sohbet etmeye başlayabiliyor.  VIP üyeliği olan kullanıcılar konumlarını belirleyebilme ve isteğe göre değiştirebilme hakkına sahiptirler. Azar görüntülü canlı Sohbet sayesinde üyeler, tüm dünyadan birçok farklı insanı tanıma fırsatı buluyor. Aynı zamanda sohbetinden memnun kaldıkları üyeleri arkadaş listelerine ekleyebiliyorlar. Azar chat programı uygulaması son yıllarda gençlerin tanışma anlayışına yeni bir devrim kazandırıyor. Yerli ya da yabancı birbirinden farklı birçok kişiye ulaşarak iletişim kurmalarını sağlıyor.

Azar Programı İndirme

IOS ve Android işletimine sahip tüm telefon ve tabletlere Azar görüntülü canlı Sohbet uygulamasını indirip, açmak mümkün. Tüm akıllı cihazlarda Azar görüntülü sohbet indir yazarak Play Store ya da App Store üzerinden ücretsiz yüklenebilir. Bu ücretsiz uygulamayı kullanacak üyelerin 18 yaşından büyük olmaları gerekmektedir. Aynı zamanda kullanıcılar ayrıcalıklı seçeneklerden faydalanmak için değerli taşları kullanabilirler. Azar chat uygulamasında değerli taşları elde etmenin iki farklı yolu var. Biri satın almak diğeri ise, üyelerin uygunsuz davranış gösteren kişileri rapor etme yöntemi ile değerli taş kazanabilmeleridir.

Azar Uygulaması ve Güven

Azar videolu sohbet uygulaması tüm dünya genelinde kullanıcılara hitap ediyor. Bu nedenle üyelerin güvenliği ve kendilerini rahat hissetmeleri Azar chat uygulamasının prensipleri açısından oldukça önemli. Rahatsızlık veren kişiler hesabı anında tespit edilip askıya alınarak, sistemden uzaklaştırılıyor. Milyarları aşkın kişinin otomatik olarak eşleşmesi ile herkes farklı kültürlerden gerçek kişiler ile etkileşim kurarak tanışabiliyor.

Azar VİP Üyelik

Azar videolu chat uygulamasında VIP üyeliğiniz varsa eğer, çeşitli ayrıcalıklardan rahatlıkla yararlanabilme hakkında sahipsinizdir.  Bu üyeliğe sahip kullanıcılar, ön kameranın yanı sıra arka kamerayı da kullanabilir. Yeni insanlar tanırken ve eşleşirken sürekli araya giren reklamlardan kurtulmak VIP üyeliğin sunduğu ayrıcalıklardan biri. Bu rozetin görünümünü isteğe göre kapat, aç alternatifi. Dileyen üyeler kullanıcı adını istediği zaman değiştirebilme hakkında da sahiptirler.  Bölge tercihi yapabilme hakkı VIP üyelere sunulan ayrıcalıklardandır. Altın VIP rozeti isteyen üyeler, ilk olarak bu üyeliği satın alarak tüm bu özellikleri kullanmaya başlayabilir. Bu özelliği satın alan kullanıcılar Altın VIP özelliğini aktifleştirerek, Azar Chat uygulaması içerisinde profillerinin farkını diğer kullanıcılara gösterebilirler.

İsterseniz Azar Twitter veya Azar Facebook hesaplarını da takip edebilirsiniz.